KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15123026
nr 1512 3026
Ia Jerneborg
(f. 1949), Sverige
Äppelgren. Signerad. Akvarell, 19x25 cm, yttermått inklusive ram: 32x40 cm
Ia Jerneborg, svensk konsthantverkare och keramiker född 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:26:43
Ia Jerneborg
Läs mer om Ia Jerneborg